Copyright 2021 Isola.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jesteśmy rodzinną manufakturą meblową.
Dzięki temu możemy poświęcić każdemu z zamówień odpowiednią uwagę. Meble które produkujemy są dopracowane z dbałością o każdy detal co od zawsze skutkuje zadowoleniem naszych klientów. A właśnie to jest naszym nadrzędnym celem.
O FIRMIE

Dla partnerów

Zmień wymiary

5 lat gwarancji

Fotele

Dla projektantów

Sofy

OFERTA

Zestawy modułowe

Isola Facebook
Isola Instagram
O nas

     "W branży meblarskiej pracuję od 1990 roku. Przez pierwsze lata zdobywałem doświadczenie przy stole tapicerskim. Dzięki temu wiem jak duży wpływ na efekt końcowy ma każdy z etapów produkcji. Odpowiednio przygotowane szablony, prawidłowe skrojenie tkaniny i dokładne uszycie są niezbędne by stworzyć dobry mebel.

     Projektowaniem zająłem się w roku 1999. Współpracowałem ze swarzędzkimi fabrykami mebli, a także z projektantami i plastykami.

W swojej pracy zajmowałem się nie tylko wzorami. Projektowałem meble od podstaw, zaczynając od tworzenia. konstrukcji, a także zajmowałem się planowaniem całego procesu produkcji. Poznawałem najnowsze rozwiązania technologiczne i znajdowałem dla nich zastosowanie w produkcji mebli. To właśnie moja obecność na każdym etapie produkcji pozwoliła mi uzyskać najcenniejsze doświadczenie.

W meblach od zawsze najważniejsza była dla mnie ich wygoda i komfort użytkowania. Odpowiednie proporcje i prawidłowo dobrane materiały pozwalały uzyskać zamierzony przeze mnie efekt. Przez ponad 20 lat zaprojektowałem dziesiątki konstrukcji i wzorów, które zyskały państwa uznanie i do dziś są w ciągłym użytku. 

 

Kilka lat temu podjąłem współpracę z moim synem. Razem tworzymy własną markę mebli, łącząc doświadczenie z nowoczesnością. Zgodnie dążymy do tego, żeby tworzyć meble wyjątkowe, komfortowe i solidnie wykonane.  Nie lubimy chodzić na skróty, półśrodków i niedokończonych projektów. Nasze meble są więc zapięte na ostatni guzik, często dosłownie. Chcemy dać naszym klientom produkt, z którego będą w pełni zadowoleni przez wiele lat.

 

Najpiękniejsze rzeczy powstają z pasji, a właśnie tym są dla nas meble."