Zapytaj o produkt
Tworząc ten mebel postawiliśmy na komfort i wygodę użytkowania. Samos to zestaw składający się z wolnostojących modułów, które można łączyć w dowolnych konfiguracjach. Oferta pozwala na tworzenie sof, foteli oraz narożników.

Wymiary:
 Zależą od wybranych modułów.

Samos

Samos
Wymiary:
I 74
K
Zobacz także:
Fotel uszak pikowany z błyszczącej tkaniny w stylu glamour.
Isabel

Lipari

Aruba

Negros

Vava

I 92
B2
B1
Solidna konstrukcja i sprawdzone rozwiązania pozwalają nam na udzielenie państwu 5 letniej gwarancji
Puf
Puf
Puf

Osobowa sofa Samos – funkcjonalność i elegancja w jednym

Oferowana w naszym sklepie sofa Samos to połączenie kilku wolnostojących modułów w jednym meblu. Dzięki temu możesz dowolnie łączyć elementy i tworzyć konfigurację, o których tylko marzysz - idealnie dopasowanych do Twojego wnętrza. Zestaw pozwala na stworzenie pufy, kanapy oraz ekskluzywnego, wygodnego miejsca do spania. Znajdziesz u nas osiem różnych modułów, które sprawiają, że osobowa sofa idealnie dopasuje się do każdego, nawet małego pomieszczenia.

 

Niskie podłokietniki oraz miękkie siedziska zwiększają komfort użytkowania sofy. Powierzchnia poszczególnych elementów różni się w zależności od elementu, a całość wykonania uzupełniają duże, eleganckie poduchy. Mebel sprawdzi się we wszystkich rodzajach wnętrz, zarówno tych w stylu skandynawskim, surowym, jak i nowoczesnym oraz tradycyjnym. Oryginalne wzornictwo i nietypowe kształty sprawiają, że kanapa będzie wyglądać nietuzinkowo w pokoju dziennym, zapewniając wypoczynek na najwyższym poziomie.

Copyrigh 2020 Isola.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • Polityka prywatności

Gorzów Wielkopolski

Poznań

Łódź

  • Zielona Góra

GDZIE KUPIĆ
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Jesteśmy rodzinną manufakturą meblową.
Dzięki temu możemy poświęcić każdemu z zamówień odpowiednią uwagę. Meble które produkujemy są dopracowane z dbałością o każdy detal co od zawsze skutkuje zadowoleniem naszych klientów. A właśnie to jest naszym nadrzędnym celem.
O FIRMIE

Dla partnerów

Zmień wymiary

5 lat gwarancji

Fotele

Dla projektantów

Sofy

OFERTA
  • Zestawy modułowe